Five Nights at Freddy's 2

1.07

4.2

12

Freddy'nin terörü geri döndü

2.5M

Bu uygulamayı oyla

Five Nights at Freddy's 2 birinci şahıs bir korku oyunudur. Bu oyunda siz mutlu robotların küçük çocukları yemek boyunca eğlendirdiği ünlü Freddy Fazbear's Pizza'daki işinize geri dönersiniz. Problem şu ki bu robotlar gece boyunca oldukça tuhaf davranmaktadırlar.

Sizin göreviniz gece boyunca güvenlik kameraları aracılığıyla Freddy ve arkadaşlarını takip etmektir. Öyle ki, kısıtlı bütçe nedeniyle her gece limitli elektrik kullanabilirsiniz ve eğer elektrik kesilirse Freddy ve arkadaşlarının insafına kalmışsınız demektir. Oyunun ikinci bölümünde bu sahneler daha fazla ve daha sinir bozucu şekildedir.

Five Nights at Freddy's 2 oyununun kontrolü oldukça kolaydır: dilediğiniz vakit kendinizi koruma amaçlı odanın güvenlik kapılarını kapatabilirsiniz; ancak bu durum fazla elektrik kullanmanıza sebep olacaktır. Bunun dışında, güvenlik kameralarını kapatabilirsiniz, bu daha az enerji harcamanızı sağlayacaktır.

Five Nights at Freddy's 2, olağanüstü durumların oluşturulduğu müthiş bir korku oyunudur. Ücretsiz versiyonda, sadece ilk geceyi oynayabilirsiniz, fakat bu bir gece bile terörün nasıl birşey olduğunu ve oyunun tam versiyonunda sizi bekleyen şokları anlamanız için yeterli olacaktır.
Gereksinimler

Android 2.1 ve daha üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X